Contact

Ne puteti contacta personal la adresa
Adresa : Bd. Aviatorilor 17, sector 1 , Bucuresti
Tel/Fax : 0212227960, 0212227962
E-mail : daniela.popa@unprsector1.ro

Sau la urmatoarele numere de telefon:

Liviu Goncea – Presedinte UNPR Sector 1
E-mail: liviu.goncea@yahoo.com

Daniela Popa – Secretar general UNPR Sector 1
Tel: 0729995187
E-mail: daniela.popa@unprsector1.ro

Crina Ionita – Prim vicepresedinte UNPR Sector
E-mail: crina.ionita@unprsector1.ro

Ionitescu Mihai – Presedinte Organizatia de Tineret UNPR Sector 1
Tel: 0733106426
E-mail: mihai.ionitescu@yahoo.com

Alina Velcu – Secretar General Organizatia de Tineret UNPR Sector 1
Tel: 0721717059
E-mail: alina.velcu@yahoo.com

Marius Imosanu – Prim-vicepresedinte Organizatia de Tineret UNPR Sector 1
Tel: 0740080803
E-mail: imosanu_marius@yahoo.com

Ne mai puteti trimite un mesaj completand formularul de mai jos:

Numele (obligatoriu)

Email (obligatoriu)

Mesajul dumneavoastra

Comments are closed.